Celebritate
RegisztrációHozzászólások
Belép
Megan Fox az Armani új fehérneműmodellje!
2010. jan. 20., szerda, 06.00.22 CET
A színésznő a fehérneműkön túl az Armani farmerek arca is lesz.
Az Armani fehérneműket David és Victoria Beckham után a 2010-es tavaszi/nyári időszakban egy újabb focista - Christiano Ronaldo (nagy fujj) és Megan Fox fogja népszerűsíteni. A színésznő a fehérneműkön túl az Armani farmerek arca is lesz.
Szerződtették.Az Armani fehérneműket David és Victoria Beckham után a 2010-es tavaszi/nyári időszakban egy újabb focista - Christiano Ronaldo (nagy fujj) és Megan Fox fogja népszerűsíteni. A színésznő a fehérneműkön túl az Armani farmerek arca is lesz. A kritikusok szerint a Transformers-mozi színésznőjét sokkal szexisebb, mint az elődje, a Spice Girls énekesnője.

Megant az új fehérneműkampányhoz szerződtették, amit a cég hét számjegyű fizetéssel honorál.

A fekete-fehér képeket Mert Alas és Marcus Piggott készítették. Giorgio Armani szerint Fox "tökéletesen megtestesíti azt a fiatalos és szexi hangulatot", amelyet a két márkával sugallni szeretnének.
Ismerkedjünk meg a márka történetével: Giorgio Armani 1934-ben született az észak-olaszországi PiacenzábanSzületett.. Szülei orvosnak szánták. El is kezdte az orvosi egyetemet, de másodéves hallgatóként úgy döntött, irányt változtat.
23 éves korában a milánói La Rinascente áruház kirakatrendezője lett. Hamarosan már vásárlói divattanácsadóként dolgozott tovább a neves áruházban, melynek rövid idő elteltével megvásárolta férfidivat részlegét.

Az egyik vezető olasz forgalmazó, Nino Cerruti felkérésére otthagyta az áruházat, és Cerruti tervezőjeként kezdett el dolgozni.
1970-ben megnyitotta első önálló stúdióját, amely ruhagyárak sikeres tervezőjévé emelte. 1975-ben megalapította a Giorgio Armani SpA céget barátjával és bemutatta első férfiruha kollekcióját, mellyel Ihlette.a tradícionális, klasszikus öltözetet lendületes eleganciára váltotta.
1977-ben dobta piacra első női ruhakollekcióját. A '70-es évek végére, '80-as évek elejére a nők társadalmi szerepe megváltozott: a korábbi háziasszony attitűdöt felváltotta az üzleti szféra. Az új szerephez új öltözetet biztosított Armani női kollekciója, amely megfogalmazta, hogyan fest egy ízig-vérig üzletasszony.
1981-ben vezették be az Emporio Armani vonalat, és egyúttal piacra dobja az Armani Junior, az Armani Underwear, az Armani Swimwear és az Armani Jeans márkaneveket is.

Világszerte nyílnak az Armani Exchange (AX) üzletek. A kiegészítők piacára is belép: megjelennek az Armani órak és napszemüvegek.
Parfümöt is kiad a neve alatt: 1992-ben dobja piacra az első parfümjét a női Giň-t. Üvege - amelyet maga Armani tervez, és amelyet saját kézírásával lát el - az általa befutott, széles vállú kabátra emlékeztet.
Armani ihletésére sok divattervező folytatja az időtlen és klasszikus kollekciók tervezését. Ha annak idején Armani mégis megmarad orvosnak, ma világszerte máshogy festenének az üzletasszonyok és az üzletemberek.


Forrás: www.csecsebecse.blog.hu, www.divatportal.hu, www.armaniszalon.hu, www.168ora.hu

 

 

Memo

 

 

Szóljon hozzá!
Belépés

Szépségverseny
Megosztás
| Több...

Bulvár, Celeb
Csábi Bettina válaszol Réka válaszol Szűcs Sándor válaszol Norbi válaszol Szexológus válaszol Címkefelhő Hozzászólások
Profibox hírek
Hitel, befektetés
Sport hírek Technika Társkereső
közösség
Kapcsolatfelvétel | Adatvédelemi nyilatkozat | Impresszum
MCOnet 2001- 2010. - www.mconet.hu - Minden jog fenntartva - Copyright - www.mconet.biz

www.web-top.biz