Celebritate
RegisztrációHozzászólások
Belép
Ismét győztest hirdetett a Miss Internet
A frissen felújított Kaméleon Klubban tartották a Miss Internet Hungary júliusi és augusztusi elődöntőjét. Az őszi szezonkezdésre időzített fordulót is érintette a közelmúlt tüntetésekkel és zavargásokkal tarkított közélete. Sok versenyző döntött úgy, hogy inkább otthon marad, és a versenyre is elég szűk, exkluzív körben került sor.

Jó hangulatban azonban így sem volt hiány. A gyönyörű lányok fürdőruhában, és estélyiben is megmutatták magukat, majd az éles szemű zsűri ítélkezett.

A díjazottak most is értékes nyereményekkel távozhattak. Minden induló ingyenes belépőt kapott a házigazda Kaméleon Klubtól, a Lamour Extrém Kft. hat versenyzőnek fehérnemű kollekciót ajándékozott.

A képgaléria támogatója: Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu

A hírhez kapcsolódó cikk:Ismét győztest hirdetett a Miss Internet

Mondja el véleményét a fórumba - Ismét győztest hirdetett a Miss Internet!

Téma neve: Ismét győztest hirdetett a Miss Internet

Képek száma: (31) db. kép
Szépségverseny

Bulvár, Celeb
Csábi Bettina válaszol Réka válaszol Szűcs Sándor válaszol Norbi válaszol Szexológus válaszol Címkefelhő Hozzászólások
Profibox hírek
Hitel, befektetés
Sport hírek Technika Társkereső
közösség
Kapcsolatfelvétel | Adatvédelemi nyilatkozat | Impresszum
MCOnet 2001- 2010. - www.mconet.hu - Minden jog fenntartva - Copyright - www.mconet.biz

www.web-top.biz