2010. 03. 17. - 06:00
Ákos új dallal jelentkezik!
Sűrű év elé néz Ákos: április 6-án egy vadonatúj dallal kíván előrukkolni, mely egyben felvezetője az ősszel boltokba kerülő új Ákos-stúdióalbumnak.
A gitáros-énekes szerint a Szindbád dala karcos rock-szerzeménynek ígérkezik, amelynek albumverziója mellett három remix változatához is hozzájutnak mindazok, akik a lemezt megvásárolják. A SZINDBÁD DALA-maxikiadvány megjelenését nagy várakozás előzi meg: DualDisc formátumban lát napvilágot. A különleges, DuraCase csomagolású „kislemez” tekintélyes anyagot tartalmaz: a SZINDBÁD DALA című szerzemény albumverziója, valamint további három remix szerepel a CD-oldalon.
A DVD oldalon ezek a remix-ek térhatású hanggal egészülnek ki, továbbá szerepel rajta a dal videoklip
je is, amelyet egy nagyfilmes stábbal rögzítettek a kecskeméti Katona József Színházban. A klip rendezőe saját forgatókönyve felhasználásával maga Ákos volt, az operatőr feladatait pedig Juhász Viktor látta el.
Ákos az új Maxi megjelenése kapcsán azt is bejelentette, hogy Szindbád turné 2010 címmel újra koncertezni fog, május 22-én Szegeden, a Dóm téren lép fel, június 5-én a budapesti Stargarden fesztivál keretében láthatják műsorát rajongói, július 2-án a soproni Volt fesztiválon ad koncertet, míg július 14-én az Orfűn megrendezésre kerülő EFOTT-on szerepel.
Forrás: www.dh-online.hu, www.music.hu
Képek forrása: www.sopron.hu, www.passzio.hu
Memo

