Celebritate
RegisztrációHozzászólások
Belép
Take That a 2012-es Olimpia megnyitón!
2010. júl. 23., péntek, 06.00.28
 Take That a 2012-es Olimpia megnyitón!
A Take That héten hivatalosan is bejelentette, hogy új albumuk várhatóan november 10-én kerül a boltok polcaira, és jövőre fergeteges turnéra indulnak. A Take That 1990-ben alakult, és több mint nyolcvan millió albumot sikerült eladniuk.
Take ThatA Take That héten hivatalosan is bejelentette, hogy új albumuk várhatóan november 10-én kerül a boltok polcaira, és jövőre fergeteges turnéra indulnak. A Take That 1990-ben alakult, és több mint nyolcvan millió albumot sikerült eladniuk.

A sikeres pop együttes pár éven belül feloszlott, de most húsz évvel később újra együtt az öt kiváló zenész: Gary Barlow, Howard Donald, JasoTake Thatn Orange, Mark Owen és Robbie Williams.
A nagy egymásra találás tavaly szeptemberben New Yorkban volt, ahol több dalt is írtak a srácok.
Ezek mindegyike hallható lesz az idén novemberben megjelenő új albumon. Utolsó stúdió albumuk az 1995-ös Nobody Else volt.
A hírek szerint az újra teljes létszámmal éneklő fiúbandát felkérték, hogy a 2012-es londoni Olimpia megnyitóján szerepeljenek.
A Take That legújabb lemeze, a The Circus a kiadás első két hetében 500.000 példányszámban kelt el.



Memo
Szóljon hozzá!
Belépés

Szépségverseny
Megosztás
| Több...

Bulvár, Celeb
Csábi Bettina válaszol Réka válaszol Szűcs Sándor válaszol Norbi válaszol Szexológus válaszol Címkefelhő Hozzászólások
Profibox hírek
Hitel, befektetés
Sport hírek Technika Társkereső
közösség
Kapcsolatfelvétel | Adatvédelemi nyilatkozat | Impresszum
MCOnet 2001- 2010. - www.mconet.hu - Minden jog fenntartva - Copyright - www.mconet.biz

www.web-top.biz