2010. 04. 09. - 09:00
Jön Lilu és Mónika, távozik Horváth Éva és Peller Mariann!

Erdélyi Mónika örömmel fogadta a váltást, most egy egészen új területen próbálhatja ki magát, s több oldalát meg tudja mutatni a nézőknek is.

Májusban indul az új munkája, visszatér Lilu is, s ketten fogják vezetni az élő adást reggelente. Természetesen ez azzal jár, hogy Horváth Éva és Peller Mariann nem lesz a továbbiakban a műsor házigazdája. Mónika nagyon örül az új teendőnek, nagy várakozással tekint a kihívás elé, Lilu pedig

Erdélyi Mónika örömmel fogadta a váltást, most egy egészen új területen próbálhatja ki magát, s több oldalát meg tudja mutatni a nézőknek is. Májustól Hujber Ferenc, Csonka András, Szujó Zoltá, Lilu, Erdélyi Mónika és Ördög Nóra alkotja majd a Reggeli új csapatát. Peller Mariann isjó emlékekkel távozik, s a szerzett tapasztalatokat szeretné kamatoztatni a jövőben. Horváth Éva sincs elkeseredve, bizakodó, békében váltak el egymástól a munkaadójával, s a jövőben is szívesen szerepelne televíziós műsorokban. Mi is örömmel látnánk!