2009. 07. 22. - 22:50

Anna - ki vagy Te?

Anna - ki vagy Te?
Anna ellentmondásos személyiség, s a megítélése mások által szintén szélsőséges. Mi az igazság, járjunk utána! Anna - válaszolj nekünk! Nyilatkozatodnak itt a helye!
Kelemen AnnaKelemen Anna jelen volt a keddi Depeche Mode koncerten, mint VIP-vendég. Anna nagyon megosztja a véleményeket, van, aki durva jelzőkkel illeti, s van, aki modern szépségideálnak mondja őt. Tűz és víz! A megfejtés még várat magára. Egyelőre Havas Henriknek sem sikerült a teljes igazságot kideríteni erről. A kissé pornográfra sikerült - A méhkirálynő című könyvének írásakor így nyilatkozott: - „Itt, az irodámban történt - mesélte a kutyával való megismerkedése történetét. - Anna bejött, s berontott egy eb. Nagyon ronda volt, de nem azért, mert korcs. ... Zeusz egy elrontott kutya volt. Ez a kutya frusztrált volt, hétszentség, hogy az volt. Nem stimmelt nála valami. ... Jött Kelemen Anna, hozta Zeuszt, aki azonnal ideszart..." - emlékezett Anna azóta már elaltatott kutyájára a Tanár úr.

Anna külseje nagy vitákat vált ki, a hatalmas mű mellek és a szilikonozott száj nem mindenki ízlésének felel meg.. Hogyan érzi magát ezek hatására Anna? Ő nem akart ezekre reagálni semmilyen módon. A hallgatást választotta. Beszél helyett az arca, a tekintete, nézzük csak...Túlságosan vastag száj. Kinek is van ennél vastagabb? A választ szinte mindenki tudja, le sem kell írni. Ez talán egy kompenzáció. Vannak olyan férfiak, akiknek ez vadító, de mégsem igazán természetes jelenség. A világos szőke haj - ártatlan és buja egyszerre. S a tekintet - hanyagul érzéki, nem tudjuk, hogy vajon milyen érzések vannak mögötte. Csak álarc az egész, vagy felszínen mozgunk kizárólag? Várjuk Anna válaszát a kérdésekre! Itt a lehetőség!Kelemen Anna és kutyája

S pár adat Annáról így a cikk végén:
Név: Kelemen Anna. Becenév: Annácska. 1980. január 15-én született, vagyis a csillagjegye - bak, ami stabil, Föld jegy. Valahogy nem egyezik a fenti tényekkel. Anna 170 cm magas és 50 kg, jelenleg - hajadon. 2005-ben az év Playmate-verseny 2. helyezettje. Pár pikáns részlet még Annáról: Egy pornófilm válogatásáról készült videója felkerült az Internetre. A videón saját bevallása szerint orgazmusa volt. Betiltott eljárással nagyobbította meg az ajkát. Vegetáriánus. Nemrégiben jelentette be, hogy megtalálta a G-pontját.





Vélemények és beszólások - Kelemen Annának!












BlueMoon

Hírlevél feliratkozás

Kérjük, add meg adataidat a hírlevélre történő feliratkozáshoz! A megadott adatokat bizalmasan kezeljük, azokat harmadik félnek át nem adjuk.