2009. 07. 05. - 19:13

Heti jó és szomorú hírek - csokorban!

Heti jó és szomorú hírek - csokorban!
Nézzük, mi történt az elmúlt héten? Kikről írtunk, kit láthattunk a fotókon? Metzker Viki, Szabó Erika, Kovi, Xavér, Michael Jackson...
Heti kellemes események - bulvár hírekMetzker Viki egyre híresebb, egyre több országban jelennek meg címlapfotói! A nyuszilány már 5 ország címlapján pózol meztelenül néha egyedül, néha más playmate-ekkel. „Ezek a fotósorozatok tavaly készültek kint Amerikában, amikor meghívást kaptam Hugh Hefnerhez. Itt több lány is részt vett a fotózáson és némelyikkel barátságba kerültem" - meséli boldogan Viki.

Szabó Erika - „Tilda" - több havi szünet után ismét forgat, visszatér. Pár hónapja ott ért véget Tilda szerepe, hogy elköltözött szerelmével egy vidéki nagyvárosba Erikkel. Lassan itt az ideje, hogy megtudjuk, mi történt azóta, hogyan él? S nem ártana kicsit besegíteni a sok feszültség megoldásába. Erika már nagyon várja a kezdést, ami először viharosan alakul, de rendbe jönnek a dolgok lassan.

Kovi tartja a súlyát, megőrizte 75 kg-os fogyását, amit Norbival ért el! Nem kéri vissza a zsírhegyeket!

Ismét Magyarországon koncertezett Varnus Xavér. A világhírű, jelenleg külföldön élő magyar orgonaművész az Európai Hasnyálmirigy Társaság (EPC) meghívására érkezett Szegedre, ahol a zsinagógában a világ legtekintélyesebb professzorainak zenélt.

Az Esélyegyenlőségi válogatottban egyaránt volt roma, külföldi szármMichael Jackson halálával kapcsolatos szomorú híreinkazású, idős, fiatal, színes bőrű és szélsőséges zenei irányzatot képviselő, mégis együttes erővel harcoltak a győzelemért és az esélyegyenlőségért. A Médiaválogatott tagjai (Szebeni István, Babicsek Bernát, Lui mágus, Keller Sándor, Bobák Róbert, Földesi János) ugyan alaposan megizzasztották az Esélyegyenlőségi válogatottat, de végül győzött az Esélyegyenlőségi csapat (Farkasházy Tivadar, Ricky, az Anti Fitness Club tagjai, Sabrina, Kembe Sorel, Erik, a No Thanx énekese) a büntető rúgások után.

Conrad Murray kardiológus meghallgatása során a hatóságok nem jutottak közelebb annak a kérdésnek a megoldásához, hogy mi okozta az énekes hirtelen halálát A Los Angeles-i rendőrség kétszer is meghallgatta az 50 évesen váratlanul elhunyt Michael Jackson magánorvosát, aki a popsztár mellett volt, amikor annak szíve hirtelen leállt, és nincs arra utaló jel, hogy a doktor bűncselekményt követett el - írta a vasárnapi Los Angeles Times. Már korábban felmerült, hogy film készül Michael Jacksonról, és most, tragikus halála kapcsán ismét szóba került a produkció. Annak idején Johnny Deppet emlegették lehetséges főszereplőként, a sztár azonban most kijelentette, hogy nem vállalja.

 

 

 

 

Nézzük Michael Jacksont!

 

 

 

 

 

 

 

BlueMoon

 

Hírlevél feliratkozás

Kérjük, add meg adataidat a hírlevélre történő feliratkozáshoz! A megadott adatokat bizalmasan kezeljük, azokat harmadik félnek át nem adjuk.